her seyi sifirlayip jigolo oldum 61ab9bb9525db
Uncategorized

Her şeyi sıfırlayıp jigolo oldum.

Her şeyi sıfırlayıp jigolo oldum.
Merhabalar. Ben Hamza. Bundan 15 yıl ilkin Türkiye’yeyerleştim, aslen Afrikalıyım ve şu anda 36 yaşındayım. Üniversite eğitimimiçin geldiğim İstanbul’u oldukca sevdiğim ve burada iş imkânı daha fazlaca olduğuiçin İstanbul’da yaşamaya başladım ve bundan dolayı oldukça memnunum.
Aslen tıp eğitimi aldım ve doktorum fakat açıkçasıkazandığım para, bir tek bana yetiyordu ve Afrika’daki aileme de para göndermekzorundaydım. Bu sebeple ek iş aramaya başladım ve sonunda bu siteyi keşfettim…Jigolo olmaya karar verdim ve iş başvurumu yaptım. 2020 Ocak ayı itibariyle dejigololuktaki beşinci senemi doldurdum ve organik ki sitenin gold üyesi olarak2020 ve hatta önümüzdeki on yıl süresince daha jigololuk halletmeye kararlıyım.
Jigololuk yardımıyla, doktorluktan aldığım maaşın birkaçkatını, bir tek 1-2 görüşmede alıyorum. Siyahi bir adam olmamın ve yatakperformansımın yüksek olması sebebiyle de müşterilerim için oldukça cazip veistenen bir jigolo olarak kariyerime devam ediyorum.
Bu görkemli jigololuk sitesi olmasaydı, organik ki şu anki lüksve zengin hayatımı elde edemezdim. Her insana oldukca teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.