İstanbul Jigololuk İş İmkanı

İstanbul jigololuk hizmetleri iş imkanıyla sizlerle! Kendine güvenen beyler ! Olgun iş hanımlarıyla gizlilik çerçevesinde görüşmeye hazır mısınız? Hem keyifli zaman geçirip hemde para kazanmak hoş olmaz mıydı  ?
Jigololuk nedir ?
Öncesinde bunu oldukca kısa özetleyelim ;
Jigololuk , para karşılığı hanımlarla cinsel birliktelikte bulunan  beylere verilen ad. Jigololuk mesleği cinsel beraberlik harici gezilerde, çeşitli toplumsal etkinliklerde kadının yanında eşlik etmektir. Ücretlendirme iyi mi olur , ne kadar kazanç elde edilir bunu inceleyelim.
Averaj olarak aylık kazançlar 10.000 tl ile 45.000 tl içinde değişmiş olur.

Ne kadar ücret kazanacağınız tamamen sizin elinizdedir. Bayanlara karşı nazik , kibar ve hoş görülü olmanız gerekir.
Birde gizlilik mevzusuna değinelim. Jigololuğun temel kurallarından en önemlisi gizliliktir. Görüşmeler tamamen gizlilik çerçevesinde gerçekleşir. Sizlerde görüşeceğiniz bayanlarda buna oldukca dikkat etmelidir.  Kısacası görüşmenize üçüncü kişiler asla dahil olmamalıdır. Her hangi bir data paylaşımı değişik bir bireyle sağlanmamalıdır.
İkili ilişkiniz tamamen sizle bayanın içinde kalmalıdır. Bundan dolayı görüşmeniz esnasında her hangi bir ses kaydı , video çekimi , fotoğraf çekimi bunlar kesinlikle yasak olan unsurlardır ve dikkat edilmesi gerekmektedir.
Jigololuğun mühim unsurlarından bir diğeri ise karşı taraftaki bayanı doyum ediyor olabilmenizdir. Önceliğiniz daima hanımefendi olmalıdır. Karşı tarafı ne kadar mutlu ve doyum ederseniz hem daha çok kazanç kazanırsınız hem de alan kişi potansiyeliniz artar.
Bayanlar jigolo seçerken nelere dikkat eder  ? İstanbul Jigololuk Hizmetleri
İstanbul jigololuk hizmetleri bayanların önceliği daima dış görünüştür.  Görüşmelerinize titiz ve bakımlı gitmeniz gerekmektedir. Hitap etme şekliniz oldukca önemlidir. Laubali şekilde davranmamanız gerekmektedir. Aradaki ince çizgiyi korum

İstanbul Jigololuk Hizmetleri Görüşmeler nerede olur ?
Görüşmeler bayanın belirlemiş olduğu lüks otellerde olur. Şundan dolayı gizlilik politikası gereği evlerinde bir görüşme yapmazlar. Bundan dolayı lüzumlu itimatı de vermeniz gerekir. Bu itimat oluştuğu takdirde bayanın evinde tutku dolu dakikalar yaşayabilirsiniz.
Bayanların önceliği daima dış görünüştür.  Görüşmelerinize titiz ve bakımlı gitmeniz gerekmektedir. Hitap etme şekliniz oldukca önemlidir. Laubali şekilde davranmamanız gerekmektedir. Aradaki ince çizgiyi korum anızda yarar var.
İstanbul jigololuk hizmetleri gizlilik ve güvene son aşama dikkat eder. Nerede ise her ilçeye hitap etmektedir. Jigololuk hizmetleri size aynı gün iş imkanı sunmaktadır.
İstanbul jigololuk hizmetleri geniş bir alan kişi portföyüne haizdir. Yapmanız ihtiyaç duyulan bir an ilkin karar verip kendinize güvenmeniz ve bu iş için bir adım atmanızdır. Eğer kararınız pozitif yönde ise size bu mevzuda destek olabilecek sitenin linkini bırakıyorum ne olursa olsun bir göz gezdirin.
Bizimle iyi mi iletişime geçebilirsiniz?
Bizimle direkt iletişime geçmek için tıklayın. Artık olgun bayanlarla görüşmek oldukca kolay. Bu yüzden yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey müracaat formunuzu doldurup beklemede kalmak. Satın alan temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş yapmış olacaktır.
İlgili

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir