İstanbul Jigololuk Başvurusu

Selamlar sizlerde İstanbul jigolo ajansı iş imkanıyla sizlerle! Kendine güvenen beyler ! Olgun iş hanımlarıyla gizlilik çerçevesinde görüşmeye hazır mısınız? Hem keyifli zaman geçirip hemde para kazanmak hoş olmaz mıydı  ?

Ne kadar ücret kazanacağınız tamamen sizin elinizdedir. Bayanlara karşı nazik , kibar ve hoş görülü olmanız gerekir.
Birde gizlilik mevzusuna değinelim. İstanbul jigolo sitelerinin temel kurallarından en önemlisi gizliliktir. Görüşmeler tamamen gizlilik çerçevesinde gerçekleşir. Sizlerde görüşeceğiniz bayanlarda buna fazlaca dikkat etmelidir.  Kısacası görüşmenize üçüncü kişiler asla dahil olmamalıdır. Her hangi bir informasyon paylaşımı değişik bir bireyle sağlanmamalıdır.

 

Görüşmeler bayanın belirlemiş olduğu lüks otellerde olur. Zira gizlilik politikası gereği evlerinde bir görüşme yapmazlar. Bundan dolayı lüzumlu itimatı de vermeniz gerekir. Bu itimat oluştuğu takdirde bayanın evinde tutku dolu dakikalar yaşayabilirsiniz.Bayanların önceliği devamlı dış görünüştür.  Görüşmelerinize titiz ve bakımlı gitmeniz gerekmektedir. Hitap etme şekliniz fazlaca önemlidir. Laubali şekilde davranmamanız gerekmektedir. Aradaki ince çizgiyi korum anızda yarar var.

Gizlilik ve güvene son aşama dikkat eder. Neredeyse her ilçeye hitap etmektedir. Partnerlik hizmetleri size aynı gün iş imkanı sunmaktadır.
İstanbul jigolo şirketleri geniş bir alan kişi portföyüne haizdir. Yapmanız ihtiyaç duyulan bir an ilkin karar verip kendinize güvenmeniz ve bu iş için bir adım atmanızdır. Eğer kararınız pozitif yönde ise size bu mevzuda destek olabilecek sitenin linkini bırakıyorum kesinlikle bir göz gezdirin.