Uncategorized

Jigolo olarak buluştuğum bayanla evlendim.

Jigolo olarak buluştuğum bayanla evlendim.
Her insana merhabalar. Ben Metin. Benim hikayem oldukça değişik fakat ufak küçük ufak küçük bir ihtimal bazı jigolo arkadaşlara lazım olur diye yazıyorum. 32 yaşındayım ve 4 yıl ilkin, ajansın ayarladığı bayana jigolo hizmeti vermek için gittiğim gün, hayatım topyekün değişti. Üniversitenin ilk senesinde jigolo olarak çalışmaya başladığımda nerede ise 19 yaşındaydım ve 28 yaşıma kadar aralıksız hizmet verdim.
Jigololuktan fazlaca güzel paralar kazandım, ihtiyacım olan her şeyin en standardını satın aldım ve bigün bile gelecek kaygım olmadı. Fazlaca rahat yaşadım, dostlar. 28. Yaşımı karşılayalı nerede ise 3 ay olmuştu ki şu anda evli olduğum bayanla tanıştım. Kendisi o zamanlar 42 yaşındaydı ve aklınızın alamayacağı kadar zengindi. Bu hanımefendi, verdiğim hizmetten oldukça memnun kaldı; şu şekilde ki beni, haftada 2 kez talep etmiş olduğu zamanlar bile oldu. Birlikte tatillere gittik, yurt dışına çıktık, dostlarıyla tanıştırdı vs. Altı ay geçmişti ki bana evlenme teklif etti. Evet, bir hanımefendi bana evlenme teklif etti. Yaş farkından dolayı çekindiği için kabul etmeyeceğimi düşünüyordu fakat hayır, kim takar yaş farkını? Anında kabul ettim ve bir ay içinde Viyana’da evlendik. Bu bayanın, önceki evliliğinden evladı yok ve ben de kendisiyle çocuk yapmayı düşünmüyorum.
Bunu, buraya rahatça yazıyorum zira ben aslına bakarsan aşka inanmam. Tamamen mantık birlikteliği yaptığımı, tek derdimin varlıklı bir yaşam yaşamak bulunduğunu eşim de biliyor.
Tamamımız, kaderini yaşar, kardeşlerim. Hepinize bolca oranda oranda talih.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.