jigolo olmak istiyorum

Jigolo Olmak İçin Adaylara Gereksinim duyulan Özellikler

Türkiye’de averaj olarak 50.000 civarında talihli adam para karşılığında en hususi gecelerde, bayanlara cinsellik arkadaşlığı yaparak hayatlarını yaşıyor. Sayı oranına bakarsanız minimum rekabetle uğraşacağınız zevkli mesleklerden biri jigolo olmak istiyorum iletişim diyebiliriz. Hayallerdeki şeklinde bir yaşantıya ve imkanlara haiz olmayı düşleyen birçok yürekli adam jigolo olmak istiyorum nasıl olurum adım atmak için araştırma yapar.

Ne kadar ücret kazanacağınız tamamen sizin elinizdedir. Bayanlara karşı nazik , kibar ve hoş görülü olmanız gerekir.
Birde gizlilik mevzusuna değinelim üye olmak istiyorum temel kurallarından en önemlisi gizliliktir. Görüşmeler tamamen gizlilik çerçevesinde gerçekleşir. Sizlerde görüşeceğiniz bayanlarda buna fazlaca dikkat etmelidir.  Kısacası görüşmenize üçüncü kişiler asla dahil olmamalıdır. Her hangi bir informasyon paylaşımı değişik bir bireyle sağlanmamalıdır.

Kendinden güvenilir olmayanlar için jigololuk serüveni yalnız informasyon edinmekle sınırı olan kalırken, kendine güvenenler ikinci adıma geçerler. jigolo olmak istiyorum için adaylara gereksinim duyulan özellikler belirlendiğinde kişi esasen bu mesleğe uygun olup olmadığına kendi de karar verebilir. Bu yazımızda bu mesleğe kendilerini adamaya hazır olanların nelere haiz olmaları gerektirme ettiğini ve onları nelerin beklediğini açıklamaya çalışacağız.

olmak istiyorum ekşi karizma birinci kuraldır, karizmatik bir adam kolayca hanımefendileri etkilemeye adım atar. Bu etkiyi sağlamanız için giyim tarzınızdan oturuş şeklinize ve gülümsemenize kadar birçok şeyi geliştirmeniz gerekecek. Karizmanız var ise ilk görüşte kadının dikkatini üzerinize çekmeyi başlarsınız. Yasal jigolo olmak istiyorum.İkinci kuralsa davranışlar ve konuşma tarzınızı kendinize gore değil, kişiye gore esnetmeyi bilmektir. Her kadının erkekte beklentisi değişik olacağı için kadının kişiliğine uyumlu yaklaşımlar etkinizi artırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir