Kıbrıs Jigolo Ajansı

Merhaba dostlar ! Kıbrıs jigolo ajansı hakkında yaptığım araştırmalar sonucunda edindiğim detayları sizinle paylaşacağım.
Türkiye;’de jigololuk yasal değil. Artık bunu çoğumuz bunu biliyoruz. Öyleyse Kıbrıs’ta yasal mıdır? Evet Kıbrıs’ta  jigololuk yasaldır ve bunu yasal bir halde icra eden bir fazlaca ajans mevcuttur. Hangi ajanslar bulunduğunun bilgisini sizinle paylaşacağım.
Jigololuk nedir ?
kibris-jigolo-ajansi
Olgun bayanlarla para karşılığı cinsel beraberlik yaşamak , bayanı doyum etmektir. Bununla birlikte bayana hoş zaman geçirtmek bayanın gönlünü hoş tutmak , dinlence yada iş seyahati benzer biçimde durumlarda bayana eşlik etmektir. Bunun karşılığında kazanç sağlamaktır. Bayandan alacağınız ücret kadın ile ne kadar zaman geçirdiğinize bağlı olarak değişmiş olur. Bir saat görüştüğünüz bayanla , bigün geçirdiğiniz kadın içinde ücret farkı elbet ki vardır. Ne kadar uzun süre zaman geçirirseniz alacağınız ücrette artış olacaktır. Doğal olarak ki  bu süre zarfında bayanı memnun etmeniz mühim bir unsurdur.
Kendi isteklerinize bakılırsa değil , bayanın isteklerine bakılırsa hareket etmelisiniz. Bayanı ne kadar memnun ederseniz o denli fazla kazanç elde ederseniz. Bu sizin alan kişi potansiyelinizi arttırır. ve öteki bayanlara iyi bir izlenim bırakırsınız yeğleyen değil tercih edilen olduğunuzu lütfen ihmal etmeyin burada seçme hakkı sizde değil karşı tarafta ki kadın da olur.
Tercih edilmek için ne yapmalısınız ?
Kişisel bakımınıza itina göstermeli görüşmelere temiz tertipli ve bakımlı gitmelisiniz. Bayanlar son aşama seçkin iş bayanları oldukları için karşındaki beyden de aynı bakımı ister. Yaşam hanımı bir kişiyle görüşme yapmıyorsunuz o bunun için baya karşı davranışlarınıza itina göstermeli bayana karşı nazik ve kibar olmalısınız karşınız da ki kadın da ki kadın da size aynı biçim davranacaktır bundan asla şüpheniz olmasın. Bayana karşı argo kelimeler kullanmaktan kaçının  bunlar yasak olan unsurlardır kadın şikayetçi olduğu takdir de hakkınız da yasal işlem süreci başlatılır bizlerden söylemesi.
Kıbrıs jigolo ajansı Türkiye de hizmet verir mi ?
Türkiye’ de yasal olmasa da Kıbrıs Jigolo Ajansı Türkiye’ de de hizmet vermektedir. Peki bunu iyi mi yapıyorlar ? Jigololuk ajansı adı altında yapmazlar. Bir kılıf uydururlar. Örnek vermek gerekir ise cast ajansı yada organizasyon hizmeti adı altında sizlere bu hizmeti sunarlar. Böylelikle her hangi bir problem yada sorun yaşamazsınız. Bu mevzuda içiniz rahat olsun.
Kıbrıs’ta hizmet veren ve bu işi Türkiye ‘ de de icra eden ajansın kontakt bilgilerine ulaşmak isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim.
İlgili