Uncategorized

Kimse size erkekliğiniz için para ödemez

Kimse size erkekliğiniz için para ödemez.
Cinsel doyuma ulaştırdığınız ve doygunluk ettiğiniz zengin, seçkin, eli bolca oranda ve görkemli dul bayanlar, yalnız bayanlar ve maceraperest bayanlar hariç naturel ki… On seneyi aşkın tecrübemizle siz kıymetli üyelerimize ve bizlerden, paralı adam dost ve jigolo talep eden üye bayanlarımıza %100 alan şahıs memnuniyetiyle hizmet vermekteyiz.
Her bir bayanın talebini titizlikle inceliyor ve bayanların kriterlerine uygun jigolo adaylarını seçerek her iki tarafın da memnun kalacağı buluşmalara imza atıyoruz.
Bizlerden jigolo ve kiralık adam dost talep eden ve üyemiz olan dul bayanların, yalnız bayanların ya da mutsuz bayanların cinsel ve duygusal gereksinimlerini gidermek suretiyle gece-gündüz çalışan jigolo üyelerimiz ise bu hizmetlerinin karşılığında saatlik 2.500-3.000 lira kazanmakla kalmıyor; bununla birlikte bir adam olarak yapabilecekleri en zevkli mesleği icra ediyorlar.
Kazan-kazan yöntemiyle hareket ediyoruz: Her bir buluşmada her iki tarafın da kazançlı çıkması için çalışıyor ve alan şahıs bayanlarımızın ve üyemiz olarak hizmet veren jigolo beylerin her tavsiye, şikâyet ya da memnuniyetini dikkate alıyoruz.
Sizin için buradayız. Tüm üyelerimize fazlaca teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.