Ordu’da Jigolo Ajansı Var Mıdır ?

Her insana slm ! Ordu’da jigolo olmak mı istiyorsunuz ? Şehrinizde bu işi hakkaten gizlilik çerçevesinde yapabileceğinizden eminseniz doğru yerdesiniz. Ilk olarak Ordu’da jigolo arayan bir fazlaca olgun kadın mevcuttur.
Bireysel jigololuk iyi mi yapabilirim ?
Bireysel olarak jigololuk yapabilirsiniz. Yalnız bu durum ne kadar sıhhatli olur , tartışılır. Alınan ücretler bir ajansa yada bir şirkete bağlı olarak çalışan kişilere nazaran daha azca olur. Gizlilik mevzusunda yasal hakka haiz olamazsınız. Satın alan potansiyeliniz azca olur.
Ajansla Çalışmanın Iyi mi Bir Yararı Olur ?
Ordu’da jigolo
Ajans yada bir şirkete bağlı olarak çalıştığınız takdirde size sunmuş olduğu olanaklar fazlaca daha çok olur. Görüşmeleriniz gizlilik ve güvenlik esaslı gerçekleşir. Satın alan potansiyeliniz haftalık olarak iki görüşme garantisi sunar. Tüm yasal haklarınız avukatlar dahilinde olur. Ücretinizi almadan görüşme onayı gerçekleşmez. Ödeme alamama şeklinde bir durumla karşı karşıya kalmazsınız. 1.000 ile 10.000 TL içinde kazanç imkanı sağlar.
Kişisel satın alan temsilciniz her sorunuzda size canlı olarak destek vermektedir. Kimlik bilgileriniz otelde  gizli saklı olur.
Ordu’da Jigololuk İçin En Mühim Unsurlar Nedir ?
Bilhassa erken boşalma sorununuzun olmaması gerekiyor. Başka bir deyişle karşınızdaki kadın doyuma ulaşmadan siz ulaşıyorsanız bayanın ikinci kez tercih edeceği bir bey olmazsınız. Görüşme sonrasındaki kıvanç dönüşleri fazlaca önemlidir ve bu sizin referansınız olur. Böylelikle buluşma gerçekleştirdiğiniz kadın tarafınca kıvanç dönüşü olursa
jigolo
daha uzun soluklu emek verme imkanımız olur. Buda sizin bir nevi sizin reklamınız diyebiliriz.
Ordu’da Jigolo Talepleri
Görüşeceğiniz bayanlar olgun iş kadınlarıdır. Bundan dolayı yaş aralıkları 30 ile 45 yaş arası değişkenlik gösterir.  Görüşmeler otellerde olur. Şundan dolayı otel haricinde gizlilik ve güvenliğiniz sağlanamaz. Sıhhat sorununuz ya da bulaşıcı hastalığınız olduğu takdirde ne yazık ki bu iş için uygun değilsiniz.
Ödemeniz direkt olarak kadın tarafınca gerçekleşmektedir. Bununla beraber nakit olarak ya da banka hesabınıza ödeme alabilirsiniz. Lakin ödenekleri ajans adı altında almaktasınız. Şundan dolayı karşı tarafa bunun faturalandırması sağlanır. Kısacası aldığınız ödemeden kaynaklı sizden ödenek aldığınıza dair informasyon istenir. Ödemenizi almadan herhangi bir görüşme gerçekleşmez.
Ordu’da jigolo olmak artık fazlaca kolay ! Hatta tek yapmanız ihtiyaç duyulan müracaat formunu doldurup en kısa süre de bizimle iletişime geçmek.
İlgili