Uncategorized

Tanışma Esnasında Kudurtan Dolgun Kalçalı jigolo adam

 

Bilhassa adam jigolo sitesiımın tanışma bölümünden tutkuyu yaşama kısmına kadar güzel bir öykü oluşturabilmesi için yakın duygularımı görkemli bir halde yansıtmaktayım. Buna benzer tüm vakaları sizlere görkemli bir halde yaşatarak siz kıymetli üyelerimizin hayata bakış açınızı, hayata dokunuşlarınızı ve kösnü mevzusundaki düşüncelerinizi okşayarak daha zevkli hale getiriyorum. Partnerimle daima güzel hareketleri güzel sözleri güzel konuşmalar yaparak yüksek sesle sevişmenin ve inleyerek zevk yaratmanın farkını güzel bir halde oluşturmaktayım. Cinsel hayatınızda yürekli olmanız gerektirme ettiğini ve zevki görkemli şekilde isteyerek yaşamanız gerektirme ettiğini tavsiye ederim. Bir tek para verdim ve bu hanımla istediğim zevki yaşayabilirim düşüncesi içinde olmamanızı da yeğlerim. Bu sebeple hanımefendiler para almasına rağmen zevki ve orgazm duygusunu hissetmediği zamanlarda herhangi bir ifade oluşturmayacağı için zevk ve ilişki anlam ifade etmeyen olacaktır.

 

Beraberlik duygusunu güzel bir halde yaşamak için ilk olarak bayanların talep ve arzu uyandırmasını orgazm kasılmalarını en başta tatlı bir halde hissetmelerini sağlamalısınız. Bunu sağlamadığınız süre içinde hiçbir şeyden hiçbir beraberlikten zevk alamazsınız. Bir tek para verdiğiniz dolgun kalçalı jigolo hanımla cinsel ilişkiyi vajinal bölge üstünde gir çık usulü yaşayabilir boşaldıktan sonrasında arkanızı dönerek gidersiniz. Bu biçim şeyleri yaşamamak daha güzel hale getirmek daha tatlı hale getirmek için programlı bir halde sizlere zevk meydana getirmeye uygun tekniklerle tertipli bir cinsellik yaşamı meydana getirmeye çalışıyorum. Bunun yanında bayanların erkeklere sunmak istediği dar bir vajinal yapı oluşturma aşamasında kegel egzersizi uygulayarak bu mevzuda sizlere destek olduğumu söyleyebilirim.

 

Tüm egzersizlerin uygun tekniklerle tertipli bir halde faydasının bulunduğunu açıkça görebilirsiniz. Bu sebeple gevşeme ve nefes egzersizleri uygulama mevzusunda siz kıymetli üyelerimizin yoğun bir talep içinde zevk oluşturmak amacında olduğunuzu düşünüyorum. Bayanların bilhassa erkekler üstünde uygulamak istediği tüm zevkleri daha gerilmiş bir vücut daha güzel duyu bir yapı içinde yaşadığınız da bu mevzuda hususi duyguları pelvik bölgesi üstünde daha zevkli bir halde yaşayabilirsiniz. Bayanların bilhassa para karşılığı sevişme ilişkisini gerçekleştirirken aldatılma duygusunu da ön plana çıktığını açıkça düşünebilirsiniz. Tanışırken görsel sevişen dolgun kalçalı jigolo adam olmanın farkını yaşatmaktan zevk alırım.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.